Książka “Scrum i Nie Tylko”

scrum i nie tylko

Książka Scrum i nie tylko stanowi zarazem przewodnik po świecie Agile jak i klucz do jego głębszego zrozumienia. Wraz ze wzrostem popularności pojęć Agile i Scrum pojawił się zalew informacji w tym temacie. Trudno odnaleźć się w tym szumie informacyjnym i stwierdzić co jest prawdą, co jest ważne i na czym się skupić. Funkcja porządkowania wiedzy została potwierdzona w informacji zwrotnej, którą zgromadziliśmy w ciągu ostatnich dwóch lat od wydania pierwszego. Potwierdza to także ilość sprzedanych egzemplarzy książki Scrum i nie tylko w wydaniu w do druku oraz w wersjach elektronicznych.

Autor książki Scrum i nie tylko położył duży nacisk na poprawność przekazywanie wiedzy poprzez uprzednie sprawdzenie wprost u oryginalnych źródeł.
Jedna książka zawiera w sobie ponad dwanaście lat doświadczenia w pracy z polskimi i międzynarodowymi Zespołami oraz setki godzin szkoleń. Publikacja w jasny sposób tłumaczy teorię metod zwinnych i pokazuje praktyki z których powinien korzystać sprawny Zespół Scrum.

Pierwsze wydanie książki Scrum i nie tylko sprzedawało się tak dobrze, że zdobyło rangę bestseller. Wydanie drugie jest poprawione i rozszerzone.